Beyoğlu Evden Eve

Beyoğlu Evden Eve

Beyoğlu ilçemiz, İstanbulun merkezi sayılan en eski yerleşim yeridir. İstanbul'un En İstanbul kokan ilçesi olarakta tanımlanmaktadır. Birçok tarihi eserlerlerin otellerin, gezi alanının yoğun olduğu yerdir. İstiklal Caddesi dışında Cumhuriyet, İnönü ve Cihangir caddeleri de ticaret ve eğlence fonksiyonunun en belirgin oldukları yerlerdir. Beyoğlu ilçemizin çok fonksiyonlu yaşam koşulları nedeniyle İstanbul'da yaşayan insanlarımızın tercihi olmuşmuştur. Nüfusu gün geçtikçe artan en önemli ilçemizdir.

Bu kadar fonksiyonun olduğu ilçemizde Beyoğlu Evden Eve Türk Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleride önemini bu ilçede kazanmıştır. Evden eve nakliyat ve Anahtar teslim nakliyat olarak 2 çeşit hizmetimiz vardır. Bu iki çeşit hizmetimizin en yoğun yapıldığı ilçemiz Beyoğlu'dur.

Anahtar teslim hizmetimizde, evinizde bulunan bütün eşyaların kolilenmesi, paketlenlmesi, montajı, demontajı, ambalajı ve beyaz eşyalarınızın kurulumu tamamen firmamıza aittir. Siz hiç birşey yapmıyorsunuz. Herşey firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetimizin fiyatı diğer hizmetimize oranla farklıdır. Fiyatlarımız evinizde bulunan eşya ve kat durumuna göre değişmektedir.